Serdecznie witamy Państwa na stronie Laboratorium Techniki Dentystycznej L.T.D.

Pracownia została założona w 2000r na Warszawskim Ursynowie przez właściciela – Michała Baranowskiego. Od tego czasu firma sukcesywnie rozwijała się osiągając obecny kształt. Laboratorium skupia doświadczoną kadrę techników dentystycznych. Ich profesjonalne podejście do wykonywanych zadań oraz głębokie zaangażowanie w pracy, pozwoliły na stworzenie wyjątkowego miejsca, gdzie każdy klient zostanie obsłużony na najwyższym europejskim poziomie. Nasz personel został świetnie wyszkolony podczas szeregu kursów i konferencji w kraju oraz za granicą. Dlatego obecnie jesteśmy w stanie sprostać wszelkim zleceniom z zakresu protetyki stomatologicznej.

Dzisiaj to my szkolimy przyszłych adeptów techniki dentystycznej. Oferujemy kursy dla techników oraz współpracujących z nimi lekarzy protetyków z zakresu preparacji, prawidłowego pobierania wycisków, adhezyjnych sposobów osadzania ceramicznych i kompozytowych prac protetycznych. Dodatkowo podczas szkoleń uczestnicy zyskują niezbędną wiedzę o nowoczesnych urządzeniach i materiałach stosowanych obecnie w europie i na świecie.

W 2011 roku powstała kolejna placówka w Bydgoszczy, dzięki czemu firma znacznie poszerzyła terytorium działania. Obydwa laboratoria oferują klientom najwyższą jakość usług oraz bezkonfliktową współpracę. U nas zawsze można liczyć na fachową poradę, terminowość i wysoką jakość wykonywanych prac.

Stosujemy nowoczesne rozwiązania i materiały renomowanych producentów. Dobrze zorganizowana logistyka w naszej firmie, zapewnia punktualne odbiory oraz dostawy prac z i do gabinetów stomatologicznych na terenie Warszawy, Bydgoszczy i innych miast w Polsce. Współpracujemy z firmą kurierską DHL oraz dla Państwa wygody oferujemy możliwość skorzystania z naszych ulg w firmie przewozowej. Naszą stronę internetową wspomaga serwis komputerowy Tomi24 który działa na terenie całej Warszawy.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty i skorzystania z usług Laboratorium Techniki Dentystycznej.
Z wyrazami szacunku
Zespół L.T.D.